אודות

לראשונה בישראל מעניקה MIG Design קונספט חדשני המעניק ללקוחות פרטיים, עסקיים ומעצבי פנים בעלי חזון חווית קנייה של One Stop Shop המספקת את כל הפתרונות העיצוביים למעטפת הפנימית של חללי הבית, המשרד, המלון, המסעדות, המועדונים או כל חלל מסחרי.

מי עומד מאחורי MIG Design?

מקימי המותג דודי ואפרת קליינר מספקים ללקוחות פרטיים ועסקיים, מעצבי פנים ואדריכלים שירות מלא בתכנון, פיתוח וייצור פריטים ייחודיים המותאמים באופן אישי לכל חלל. כל תהליך רכישה מלווה בהקשבה, התאמה לצרכי הלקוחות מקטן עד גדול מרגע התכנון ועד הגעת הפריטים לחללים שלכם. במחלקות הייצור תפגשו מספר רב של עובדי מקצוע איכותיים ויצירתיים המשלימים את חווית הקניה וההנאה המרובה ורבת השנים ממוצרי המותג.

אפרת קליינר מנכ"ל

מנהלת קשרי לקוחות ופיתוח מוצרים

דודי קליינר מנכ"ל

מנהל שיווק, תפעול וייצור

"החלומות העיצוביים שלכם מורכבים מאינספור פריטים גדולים וקטנים. אנחנו כאן כדי להגשים לכם את החזון העיצובי ולהפוך אותו בקלות, בפשטות ובחשיבה משותפת למציאות. אתם מגיעים עם הויז'ן ואנחנו מגשימים לכם אותו."

ONE STOP(all included)SHOP

ב MIG Design תוכלו למצוא את כל הפריטים שחלמתם עליהם עבור הנכס שלכם. תהליכי העיצוב שלנו מלווים על ידי חמש מחלקות תכנון וייצור. מחלקות אלו מאפשרות לנו ליצור עבורכם כל רהיט או פריט שעולה על דעתכם. כזה שהצטייר בדמיונכם או כאלו שנתקלתם בהם בתמונות ברשתות החברתיות ובמגזינים נחשבים.

מחלקת פיתוח, תכנון ושרטוט

פיתוח מוצרים, תכנון והתאמת ריהוט לחללים, התאמת מידות, חומרים וצבעים. מהסקיצה על הנייר ועד לשליחת התוכניות למחלקות היצור.

מחלקת המרפדיה

פיתוח מוצרים, תכנון והתאמת ריהוט לחללים, התאמת מידות, חומרים וצבעים. מהסקיצה על הנייר ועד לשליחת התוכניות למחלקות היצור.

מחלקת הנגרות

שימוש בכלים חדשניים ובטכנולוגיה מתקדמת לייצור איכותי ועמיד לאורך זמן. מחלקת הנגרות מייצרת מדי חודש עשרות מטבחים, חדרי ארונות, שידות וספריות, חיתוכי CNC (משרביות) ופיתוחים דקורטיביים לקירות, דלתות, מדרגות וחללים.

מחלקת הפרזול והמתכת

הטרנד החם הבא! (זכרו שקראתם את זה אצלנו) מכים על הברזל כל עוד הוא חם. ריהוט טבעי משולב פרזול וריהוט עשוי מתכת.

מחלקת טקסטיל

בעלת מגוון ענק של בדים לייצור וילונות ושטיחים בתפירה אישית ובהתאמת מידות צבעים, סוגים ומרקמים.

הצטרפו אלינו

מלאי את פרטייך והצטרפו למשפחת מיג

מתי נוח לדבר איתך